درباره ما

با قالیشویی خوش قدم پاکیزگی را مهمان خانه‌های خود کنید!

قالیشویی خوش قدم سالهاست با عضویت در اتحادیه رسمی قالیشویان کرج با استفاده از بهترین و برترین متد قالیشویی در کرج آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در سراسر کرج میباشد.

کیفیت اولین قدم ماست!

ما با استفاده از بهترین متد شست و شو و استفاده از مواد شوینده عالی کیفیت کار خود را تضمین میکنیم.

ارائه بهترین خدمات دومین قدم ماست!

ما در کنار قالیشویی با ارائه خدمات رفوگری و ترمیم فرش‌های شما و  مبل‌شویی بهترین خدمات خود را به شما عرضه میکنیم.

جلب رضایت مشتریان سومین قدم ماست!

همواره میکوشیم تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات خود رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

کیفیت را با ما تجربه کنید!

در قالیشویی خوش قدم با تکیه بر دانش کارشناسان متخصص در حوزه خدمات قالی و قالیشویی و استفاده از بهترین امکانات و با کیفیت ترین مواد شوینده و بهره‌ گیری از مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی با کیفیت ترین خدمات قالیشویی را به شما عزیزان ارائه می‌دهند.

همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق قالیشویی آنلاین خوش قدم با سفارش آنلاین از خدمات قبل و بعد از تحویل فرش‌های خود برخوردار شوید و از تخفیف ویژه مشتریان قالیشویی خوش قدم بهره‌ مند گردید.

مراحل کار در قالیشویی خوش قدم

تماس با ما

شما میتوانید از طریق شماره تماس‌های ثبت شده در سایت و یا از طریق ثبت سفارش آنلاین خدمات مورد نیاز خود را در مجموعه ما به ثبت رسانید.

مشاوره تخصصی

در صورت نیاز به مشاوره در ارتباط با خدمات ما و بهترین نوع و روش مناسب برای شست و شوی انواع فرش‌های خود میتوانید از کارشناسان متخصص ما مشاوره تخصصی دریافت کنید.

حمل و نقل سریع

ما در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش شما با بهترین روش حمل و نقل فرش‌های شما را تحویل گرفته و با ارائه رسید دریافت، فرش شما را به کارخانه قالیشویی انتقال میدهیم.

شست و شوی با کیفیت

ما با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات قالیشویی و استفاده از با کیفیت ترین مواد شوینده مناسب با نوع فرش شما، فرش‌ها و قالی‌های شما را از غبار و آلودگی‌های موجود پاک میکنیم.

تحویل سریع

در قالیشویی خوش قدم بعد از تحویل فرش‌های شما عزیزان و ارائه بهترین خدمات قالیشویی در سریع ترین زمان ممکن فرش‌های شما به بهترین روش بسته بندی شده و تحویل شما مشتریان میگردد.

تضمین کیفیت

همچنین ما با تضمین کیفیت کار خود و خدمات پس از تحویل همچنان در جلب رضایت شما عزیزان میکوشیم.

قالیشویی در کرج

خوش قدم برترین قالیشویی در کرج

مفتخریم اعلام کنیم با تکیه بر بیش از ده سال تجربه در صنعت قالیشویی توانسته ایم با ارائه خدمات قالیشویی و مبل شویی و همچنین بیشترین تجربه در زمینه‌ی خدمات ترمیم و رفوگری فرش با بهترین کیفیت جزء برترین ها در صنعت قالیشویی کشور و معتبرترین قالیشویی در کرج باشیم و کیفیت و پاکیزگی را به منزل‌های شما به ارمغان آوریم.

تجربه خدمت رسانی
+
رضایت مشتریان
%
اعضای باشگاه مشتریان
+
مناطق فعال در کرج
+
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا
تماس بگیرید!